Про це пише HotNews з посиланням на Grup Servicii Petroliere, яка бере участь у рятувальній операції.

Двоє з 13 громадян України, які знаходились на борту, загинули. Одного з них знайшов рятувальний корабель Falcon, а інший все ще в морі. Ще одну людину розшукують.

Повідомляється, що судно під прапором Коморських островів вийшло з російського порту Ростов-на-Дону і прямувало до румунського порту Констанца. Екіпаж корабля складався з 12 чоловіків та однієї жінки.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

З 10 врятованих людей одна жінка поранена, але у стабільному стані. Відзначається, що рятувальні роботи проходили в дуже погану погоду. Врятовані перебувають у лікарні і отримують необхідну допомогу.

Загальна вантажопідйомність корабля становила 3500 тонн, а довжина – 114 метрів, повідомляє vesselfinder.com. Volgo Balt 179 був побудований в 1973 році.

Перша інформація, яку News.ro надали представники румунського Агентства з порятунку людського життя в морі, вказувала на те, що корабель є російським.

Представники ARSVOM заявили, що корабель затонув у Чорному морі, приблизно в 70 морських милях від порту Констанца. На місце події також було відправлено корабель “Артеміда”, що належить ARSVOM.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Біля берегів Румунії затонуло судно Volgo Balt 179 із 13 українцями на борту. 10 моряків врятовані, 2 загиблих, тривають пошуки 1 особи», – написав речник МЗС України Олег Ніколенко у Twitter.

За його словами, консули вирушили в порт Констанца для координації рятувальної операції та надання консульської допомоги.