Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Дистанційне навчання за гаджетом шкодить очам дітей, тому тривалість уроків скоротять:

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами через її шкідливість для дитячих очей.

Як повідомляє Міносвіти, водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, лишається незмінною.

У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами 8-24 січня 2021 року школи працюють у форматі дистанційного навчання. Він передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять.

У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції. Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року, передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання:

– для учнів 1 класу – не більше як 10 хвилин;

– для учнів 2-4 класів – не більше як 15 хвилин;

– для учнів 5-7 класів – не більше як 20 хвилин;

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

– для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;

– для учнів 10-11 (12) класів на 1-й годині занять – до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин;

– при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 (12) класів – не більше як 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше як 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

Тривалість навчальних занять (уроків), визначена Законом “Про повну загальну середню освіту”, зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності