Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Екскерівник передвиборчого штабу Путіна приховав 19 млрд. рублів доходу

Ректор Санкт-Петербурзького гірничого університету Володимир Литвиненко, який очолював передвиборчі штаби Володимира Путіна на президентських виборах в 2000-му, 2004-му і 2012-му роках, приховав в деклараціях про доходи близько 19 мільярдів рублів, стверджує російське видання “МБХ медиа”.

ЗМІ, вивчивши фінансову звітність Литвиненка, виявило, що як мінімум з 2014-го року в неї не потрапляють дивіденди від акцій холдингу “Фосагро”, яким володіє ректор.

За шість років частка Литвиненка в компанії збільшилася на шість відсотків, досягнувши майже двадцяти одного відсотка. Дивіденди від акцій склали близько 20 мільярдів рублів, в той час як ректор задекларував за цей термін лише 1,3 мільярда доходів.

Відзначається, що під керівництвом Литвиненка Володимир Путін в 1997 році захистив дисертацію по темі “Стратегічне планування відтворення мінерально-сировинної бази регіону в умовах формування ринкових відносин”.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Пізніше Литвиненко був науковим керівником майбутніх глави “Роснафти” Ігоря Сєчіна і прем’єр-міністра Росії Віктора Зубкова. Обидва працювали в комітеті із зовнішніх зв’язків мерії Санкт-Петербурга, який очолював Путін.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності