Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

ФІРТАША ТАКИ ДОПРАВЛЯВЛЯТЬ В США

f3Суд Відня ухвалив рішення про екстрадицію Фірташа до США.

Про це повідомив журналістам директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.
«17 березня суд Відня ухвалив рішення про екстрадицію Дмитра Фірташа у США. Це рішення може бути оскаржене у вищій судовій інстанції», – сказав Перебийніс.

За його словами, в даний час Фірташ перебуває у СІЗО міста Відень і може бути звільнений після внесення застави.
Також Перебийніс повідомив, що Фірташ відмовився від зустрічі з українськими дипломатами.

Правоохоронні органи Австрії затримали Фірташа 12 березня у Відні за запитом ФБР США.

Група Group DF, власником якої є Фірташ, повідомила, що «дії правоохоронних органів Австрії щодо Дмитра Фірташа не пов’язані ні з ситуацією в Україні, ні з діяльністю групи в Європі та Америці, а стосуються інвестиційного проекту 2006 року».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

14 березня Земельний суд Відня у кримінальних справах присудив Фірташу екстрадиційний арешт. Водночас у суді наголосили, що, окрім призначення екстрадиційного арешту, суддя ухвалив рішення про внесення Фірташем 125 млн євро застави. Якщо український бізнесмен сплатить вказану суму в повному обсязі, пояснили в суді, він буде звільнений з-під варти під зобов’язання не залишати територію Австрії. Сума застави визначена з огляду на фінансовий стан обвинуваченого та тяжкість інкримінованих злочинів.

За матеріалами
інтернет-ЗМІ

Кількість переглядів: 99 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності