Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

«Газпром» не продовжуватиме транзитний контракт з Україною

«Газпром» дотримується того, щоб не продовжувати транзитний контракт з Україною після 2019 року

Про це сказав журналістам заступник голови правління газового холдингу Олександр Медведєв, повідомляють російські ЗМІ.

«Після закінчення транзитного контракту з Україною ані продовження, ні укладення нового контракту не буде ні за яких обставин. У цьому зв’язку найпростіший спосіб забезпечити поставки газу в Туреччину – «Турецький потік», – сказав Медведєв.

Раніше міністр енергетики РФ Олександр Новак неодноразово говорив, що Росія не планує продовжувати контракт на транзит газу через територію України після 2019 року.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Глава «Газпрому» Олексій Міллер також заявляв про твердий намір РФ відмовитися від послуг України як транзитера російського газу до Європи після 2019 року.

Як повідомлялои російські ЗМІ, в України з’явився шанс позбавити «Газпром» контролю над принаймні одним маршрутом прокачування газу через країну в Європу.

Нагадаємо, 30 квітня 2015 року «Нафтогаз України» подав до Стокгольмського суду позовні вимоги на 10 млрд. доларів в рамках арбітражу проти «Газпрому» за контрактом на транзит газу, збільшивши тим самим загальну суму за двома позовами до 16 млрд. доларів.

Як наголошується в повідомленні «Нафтогазу», компанія хоче домогтися від «Газпрому» компенсації за недоплату транзитного тарифу з 2010 року.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Крім того, в позовній вимозі «Нафтогаз» заявляє про невиконання зобов’язань «Газпрому» щодо обсягів транзиту газу через Україну, який з 2010 року неухильно падає.

Кількість переглядів: 180 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності