Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

Генпрокурорка, Президент, Прем’єр та Голова ВР тепер сусіди…

Кабінет міністрів випустив постанову про можливості проживання у державній резиденції в Пуща-Водиці не тільки трьом першим особам держави.

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще в червні 2020 роки переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента України в Пущі-Водиці. Про це сказано в матеріалі Володимира Бойка в виданні Naspravdi.Today.

За словами автора, про нове житло вона домовилася з директором Комплексу відпочинку “Пуща-Водиця” Державного управління справами Євгеном Єгоровим. Шестикімнатна резиденція загальною площею 675,1 кв.м.

Однак користуватися нею, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 1994 №18 можуть тільки три людини – президент України, голова Верховної Ради України та прем’єр-міністр України. Тоді, як стверджує видання, Венедиктова звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням видати постанову Кабміну, яка дозволяла б їй офіційно жити в державній резиденції.

За даними журналіста, 19 червня 2020 Кабмін ухвалив Постанову №506 “Про внесення змін до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 1994 №18”, доповнивши цей пункт реченням такого змісту: “Ці будинки можуть використовуватися в порядку, визначеному суб’єктом управління, в період, коли вони вільні від проведення відповідних заходів та перебування або відпочинку таких осіб”.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

 

Як стверджує видання, тексту цієї постанови на сайті Кабінету Міністрів, Верховної Ради або в базах нормативно-правових актів немає, оскільки вона захищена грифом “для службового користування”. Однак автору матеріалу його вдалося дістати.

Крім того, в матеріалі стверджується, що Венедіктова в липні підписала з Єгоровим договір про оренду державної резиденції, в якій вона вже проживала, а потім перезаключила його в серпні.

За проживання в резиденції президента Венедіктова зобов’язалася платити 63 990,00 грн. щомісяця. У той час як на утримання цієї резиденції, за твердженням автора публікації, з державного бюджету в кошторисі передбачено суму 163 416,66 грн. щомісяця.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ФОТО: ілюстративне

Кількість переглядів: 8,205 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності