Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Глава УГКЦ: Якщо мир означає все втратити, то це не буде мир, це буде капітуляція

Ми вже багато заплатили за нашу свободу, за право бути собою, тому війна не може закінчитися миром за будь-яку ціну

Таку думку висловив патріарх Святослав журналістам.535075A0-E32A-47D2-83DA-A50073C9B239_w408_s

Про війну ми багато говоримо. Без сумніву, війна не може закінчитися миром за всяку ціну. Ми вже багато заплатили за нашу свободу, за право бути собою. Якщо мир означає все втратити, то це не буде мир, це буде капітуляція. Тому мир абсолютно неможливий без справедливості”, – зазначив він.

Ми говоримо саме про справедливий мир, зокрема задля тих, кого позбавили життя, хто є невинною жертвою, хто втратив на фронті своїх дітей… Мир повинен базуватися на шануванні болю іншої людини.

Без такого миру, який базований на правді, яка є джерелом справедливості, ми не можемо говорити про якесь закінчення війни. Я думаю, що всім це треба усвідомити. Якщо тепер під словом “мир” розуміють за всяку ціну – погодження на умови агресора – тоді ми фальшивимо саме поняття миру як такого”, – наголосив глава УГКЦ.44E74CEF-A26C-4286-B1E6-2F6C8E6073E4_w1024_q10_s

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності