Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Голова «Ощадбанку» отримує 200 тис. на місяць

Голова правління державного «Ощадбанку» Андрій Пишний отримує місячну зарплату більше 200 тис грн. Про це пише Федір Орищук у виданні «Главком».

У розпорядженні «Главкому» опинились документи розслідування, яке ведуть правоохоронні органи про поїздку членів правління і наглядової ради на фінал Ліги Європи у травні цього року. На умовах анонімності їх передав редакції народний депутат із комітету по боротьбі з корупцією.

Згідно з цими даними, щомісячний зарплатний фонд тільки членів правління Ощадбанку складає близько 1 млн. грн. Цю суму між собою ділять 8 членів правління, тобто на одного припадає більше 110 тис грн. За даними джерела «Главкому», зарплата голови правління Андрія Пишного перевищує 200 тис грн. на місяць. Для порівняння зарплата прем’єр-міністра Арсенія Яценюка на початку цього року складала 8,5 тис грн.

Як повідомляє видання, офіційно підтвердити суму зарплатного фонду відмовились усі банки з державною участю. «Главком» надсилав запити в «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», «Український банк реконструкції і розвитку» і «Родовідбанк».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Минулого року МВС розпочало розслідування за фактом шахрайства в «Укрексімбанку. З’ясувалося, що в штаті держбанку значилась фінансовий директор, яка насправді там не працювала. За рік їй нарахували 1,14 млн. грн. зарплати, тобто близько 100 тис грн. за місяць.

Раніше адвокат Ростислав Кравець повідомив, що місячна зарплата екс-керівника НБУ Степана Кубіва складала 139 тис грн.

Василь Горбаль, колишній власник Укргазбанку, націоналізованого після фінансової кризи, повідомив «Главкому», що зарплати членів правління в держбанках сягають 100 тис грн., принаймні такими вони були кілька років тому. За його словами, найбільше отримують топ-менеджери «Укрексімбанку» і Національного банку, на третьому місці – ​«Ощадбанк».

Джерело: НашіГроші

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 129 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності