Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

“Гомосексуалізм – це хвороба”, – Китайський суд

Суд в провінції Цзянсу в Китаї став на бік авторів підручника, в якому гомосексуалізм визнається хворобою – психічним розладом.
Про це повідомляє Reuters.
Як повідомили борці за права геїв, вони протягом декількох років намагалися оскаржити в суді формулювання, використане в університетському підручнику з ментальним відхилень. У відповідь суд виніс вердикт, за яким претензія признавалася не більше ніж результатом “різниці в сприйнятті”.

При цьому, відзначають співрозмовники агентства, як такого засідання суду не відбулося: судді просто озвучили рішення. Активісти вважають, що ця подія негативно позначиться на становищі меншин в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Гомосексуалізм в КНР з 1997 роки не вважається кримінальним злочином, в 2001 році він був виключений з переліку психічних розладів. Проте китайське суспільство в цілому негативно відноситься до відкритих гомосексуалів. В результаті більшість геїв, як правило, приховують свої уподобання від рідних і вступають в традиційний шлюб.

Нагадаємо, що під час наукових досліджень, результати якого оприлюднені в журналі Science, були вивчені дані з Біобанку Великої Британії і американської біотехнологічної компанії “23andMe”, і виявлено, що гена, відповідального за гомосексуалізм, не існує, тобто це не “вроджена вада“, а набута внаслідок “аморальної поведінки“. За словами Девіда Кьортіса, професора Інституту генетики Каліфорнійського університету, “це дослідження явно демонструє, що не існує такого поняття, як “ген геїв“.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності