Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Без категорії

Яценюк: Конституція зразка 2004 року – трагедія

Зміни до Конституції України, прийняті 8 грудня 2004 року, були продовженням відсторонення від влади українського народу.

Таку думку висловлював кандидат у Президенти Арсеній Яценюк в грудні 2009 року, зауважуючи при цьому, що «через п’ять років можна дати чіткий аналіз тому, що відбулося», – пише Закон і Бізнес.

«Це була конституційна трагедія внаслідок політичної змови. Це було ще одне свідчення того, що з 1996-го в Україні народ не має ніякого відношення до управління своєю державою», – додав він.

За його словами, така ж ситуація була і 2004 році, коли «країна повністю втратила керованість». «Україна прокинулася вранці з абсолютно новими функціями Президента, з парламентом, який не є парламентом, оскільки зараз не треба 450 депутатів, 5 депутатів вистачає, які є керівниками фракцій», – підкреслив він.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

 

Кількість переглядів: 162 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності