Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Новини з дурдому

“Індивідуальний підхід” до поїздок усередині ЄС

Країни Європейського Союзу близькі до впровадження нового підходу до поїздок усередині блоку під час пандемії, зосередивши увагу на індивідуальному ризику для здоров’я мандрівника, а не на країні відправлення.

Про це пише Politico з посиланням на дипломатичні джерела в ЄС.

Оновлені правила передбачають, що мандрівники з COVID-сертифікатом не стикатимуться з додатковими вимогами щодо тестування чи карантину.

Тим не менш, країни можуть, як і раніше, вводити додаткові заходи для поїздок з районів, позначених “темно-червоним”, тобто з високим ризиком зараження, на карті Європейського центру профілактики та контролю за захворюваннями.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кольори карти відображають ризик для здоров’я шляхом підрахунку нових випадків, показників тестування та показників позитивних результатів. Після внесення змін карта також враховуватиме рівень вакцинації в регіоні. Один із дипломатів ЄС сказав, що запропоновані зміни до карти все ще обговорюються.

Новий метод хочуть запровадити слідом за пропозицією Комісії в листопаді використовувати “індивідуальний підхід” до поїздок усередині ЄС, що означає, що люди з COVID-сертифікатом “в принципі не повинні зазнавати додаткових обмежень на поїздки, звідки б вони не прибули до Європейського Союзу”.

Країни утримуються від оновлення правил через невизначеність щодо впливу варіанта “Омікрон”. Нову рекомендацію розглянуть на засіданні Ради ЄС із загальних питань наступного вівторка.

Нагадаємо, нижня палата австрійського парламенту 20 січня підтримала більшістю голосів запровадження обов’язкової вакцинації від коронавірусу всіх жителів країни, а у Велекобританії першій відмовилися від обов’язкового носіння масок і ковід-паспортів, пояснивши, що треба вчитися жити із ковідом, який до нас прийшов надовго…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 15,512 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності