Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Блоги

Організація закордонних українців і друзів України назвала найбільші успіхи у 2021 році

В об’єднанні закордонних українців і друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ представили Звіт діяльності організації за 2021 рік і плани на майбутнє.

Про це повідомили у пресрелізі КРЦ та на сторінках об’єднання у Facebook.

Найбільшими успіхами у 2021 році Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” були розгортання нею міжнародної інформаційної кампанії „Я – Українець“, проведення трьох міжнародних місій КРЦ зі спостереження та моніторинґу за всіма виборами та референдумами в Україні“, – інформував Редакцію голова міжнародних місій КРЦ.

За словами очільника міжнародних місій КРЦ, акредитовані ЦВК України добровольці від КРЦ в 2021 році активно здійснювали спостереження за місцевими виборами в Україні, проміжними виборами народних депутатів в Донецькій, Івано-Франківській, Херсонській та Черкаській областях і моніторинґ за збором підписів на підтримку всеукраїнських референдумів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Міжнародним спостерігачам КРЦ я глибоко вдячний за якісну працю на волонтерських засадах, а нашим членам дякую за віддану та невтомну роботу на благо України й українців“, – додав Генеральний директор Центру.

Організація закордонних українців і друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) – це форуми, презентації, журналістські розслідування КРЦ, волонтерські заходи, поширення альтернативної інформації, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, незалежне спостереження за всіма виборами в Україні, моніторинґ зборів підписів на підтримку встановлення всеукраїнських референдумів, безстрокова акція „Збережи пам’ять – передай правду про #Геноцид Української Нації“, меценатство, альтруїзм, просвітництво, рішучі кроки на шляху об’єднання громад, співпраця та також багато іншого на благо суспільства.

Нагадаємо, не зважаючи на політично-економічні обмеження по всій території України, Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” у 2022 році єдина продовжила спостереження за всіма виборами та референдумами в Україні та закликала приєднатись до роботи місії КРЦ в якості міжнародних спостерігачів. Приймати заявки розпочали у Центрі 4 січня 2022 року (анкета на вибори) і 9 грудня 2021 року (на референдуми).

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності