Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ПРОКУРОР І СААКАШВІЛІ

Прокурор Івано-Франків­сь­кої області Ігор Настасяк, обурений викладеним в інтернет відео спілкування новопризначеного голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі з прокурорами, звинувативши їх у тому, що вони перешкоджають приходу інвесторів в область, розкритикував дії розшукуваного у Грузії її екс-президента.

«Коли голова ОДА приводить із собою начальника обласної міліції, який не знає жодного слова українською і не знає жодної норми законодавства, я не знаю, як він працюватиме», – заявив прокурор області Ігор Нас­тасяк під час круглого столу з питань соціально-правового захисту працівників правоохоронних органів, натякаючи на те, що новопризначений очільник МВС Одещини, лиш щойно набув українське громадянство…

Головний прокурор Прикарпаття також відзначив роботу голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука. За словами Настасяка, губернатор «перед тим, як зробити щось різке», телефонує і радиться. «Я кажу: так робіть, а так ні, бо станете моїм клієнтом», – додав Настасяк.

Згодом усе вище сказане прокурором було опубліковано місцевими ЗМІ, які були присутніми за круглим столом, а згодом Михайло Саакашвілі опублікував на своїй сторінці у Фейсбук сві своє звернення до ГПУ з приводу заяви Прикарпатського прокурора двома мовами: російською та українською. Бо, як виявляється, майстер піару Саакашвілі особисто чи його прес-служба відслідковують в ЗМІ і соцмережах усі новини пов’язані з ним.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Шановна генеральна прокуратура, і багато ще у вас в прокуратурі таких недалеких «розумників»? І після цього вони будуть морочити голову, що загальний нагляд відмінений та одночасно кічитись, що губернатор радиться з ними з будь-якого приводу. Треба б мешканцям Івано-Франківська нагадати цьому пережитку минулого, що ми живемо у пост-майданівській Україні, де губернатори повинні рівнятись на народ, а не на прокурорів», – написав Саакашвілі.

Прикарпатський же голова ОДА заперечив, що він радитьсяу всіх рішеннях з прокурором…

Підготував Дмитро Несміш

Кількість переглядів: 126 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності