Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

Із 1 лютого нові правила подорожі Євросоюзом через COVID-19

ЄС введуть нові правила для туристів під час пандемії COVID-19. Права мандрівників залежатимуть від їхнього індивідуального санітарного статусу, а не від місця проживання.

Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

У новій рекомендації зазначено, що заходи з боротьби з COVID-19 повинні застосовуватися з урахуванням статусу людини, а не ситуації на регіональному рівні, за винятком районів, де вірус циркулює на дуже високому рівні.

«Це означає, що статус вакцинації, тестування або одужання мандрівника від COVID-19, підтверджений дійсним цифровим сертифікатом ЄС про COVID-19, має бути ключовим визначальним фактором», — йдеться в прес-релізі Ради ЄС.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Новий підхід застосовуватиметься до поїздок людей по території ЄС, за  її межами і назад.

Рекомендація країнам-членам союзу набуде чинності 1 лютого 2022 року, в той самий день, що й підзаконний акт, що вносить поправки до положення про цифрові сертифікати COVID-19.

Особи, які не мають цифрового сертифіката ЄС, можуть бути зобов’язані пройти тест до прибуття або не пізніше, ніж через 24 години після прибуття.

Раніше повідомлялося, що з 27 січня на Рівненщині офіційно буде введено «червону» зону карантину.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нова хвиля коронавірусу, викликана поширенням штаму «Омікрон», може спричинити добову захворюваність на рівні 55 тисяч людей. Загалом, захворюваність буде вдвічі вищою, ніж під час «Дельта»-хвилі.

Фармацевтичні компанії Pfizer та BioNTech розпочали клінічні випробування вакцини проти коронавірусу з акцентом на захист від штаму «Омікрон».

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності