Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Із НБУ тікають топ-менеджери, а Кабмін співає про ріст зарплат і ВВП…

Глава департаменту фінансової стабільності Національного банку України Віталій Ваврищук повідомив, що звільняється, в цей же час ЄБРР прогнозує, що ВВП України зростатиме на 3,5% цього року, а не на 3%, як очікувалось раніше, а Кабмін тішиться, що середня номінальна зарплата в Україні за рік збільшилась майже на третину, забуваючи про зріст комунальних тарифів, споживчого кошика та ін.

Тож заява про звільнення Ваврищука була опублікована на його сторінці в Facebook після того, як про аналогічне рішення заявив керівник департаменту ліцензування Олександр Бевз. За словами Ваврищука, його спостереження збігаються з висновками Бевза про ситуацію в НБУ.

«Сьогодні повідомив колегам, що планую завершити роботу в НБУ. Терміни обговорю з новим заступником глави НБУ – куратором Департаменту фінансової стабільності», – написав чиновник.

Національний банк поки публічно не коментував заяву Ваврищука.

Нагадаємо, директор департаменту Олександр Бевз 30 червня повідомив, що команда керівників Департаменту ліцензування Національного банку України – включно з ним – повним складом подала керівництву заяви про звільнення. Він пояснив це централізацією прийняття рішень в регуляторі, а також його відходом від низки стандартів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, 2 жовтня 2020 року Рада НБУ винесла догану і висловила недовіру першому заступнику глави НБУ Катерині Рожковій та заступнику голови Дмитру Сологубу. Причина – порушенням ними стратегії комунікацій і політики «єдиного голосу» (One voice policy) Нацбанку.

Пізніше НБУ позбавив Катерину Рожкову повноважень з банківського нагляду.

Однак Сологуб і Рожкова виграли суд проти Ради НБУ, яка винесла їм догани під час конфлікту з главою Нацбанку Кирилом Шевченком.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності