Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Із похмілля “проспав” явку в ТЦК і отримав рятівний рік умовного терміну…

Галицький районний суд 31 серпня 2023 року призначив прикарпатцю 1 рік умовного терміну ув’язнення. Чоловік, пройшовши ВЛК та отримавши «бойову повістку» в ТЦК, не з’явився на місце “збору”, аби відправитись на військову службу. Свої дії у суді пояснив тим, що напередодні святкував “проводи” з друзями в Івано-Франківську, на яких травмував коліно, а зранку відчував похмілля та посварився з дружиною.

Про це йдеться в матеріалах кримінальної справи у Галицькому районному суді Івано-Франківської області.

Уродженець села Мединя, Галицького району Івано-Франківської області, пояснив у суді, що 19 квітня 2023 року з`явився за повісткою до відповідного місця, адже пройшов медичний огляд і військово-лікарська комісія визнала його придатним до служби. Там чоловікові вручили “бойову повістку”. Після чого він мав 21 квітня з’явитися до місця “зібрання” для відправлення на військову службу.

20 квітня прикарпатець прибув до Івано-Франківська, аби придбати необхідний військовий одяг, про який йому говорили у районному ТЦК і СП. Того ж дня, ввечері організував з друзями “проводи”, на яких перебрав з алкоголем та трохи травмував коліно. Зранку 21 квітня планував з’явитися до місця “зборів”, проте не зробив цього, бо відчував похмілля та посварився зі своєю дружиною.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Чоловік розкаявся у вчиненому злочині. Розповів, що планує пройти лікування, враховуючи своє загострення хвороби травлення, після чого, планує добровільно мобілізуватись.
Галицький районний суд визнав чоловіка винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації та призначив покарання у виді 3 років тюрми, після чого звільнив від такого покарання, та призначив 1 рік іспитового строку.

Зазначимо, що особа, що відбуває умовний термін ув’язнення, не може бути мобілізованою )))))

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності