Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Кабмін “обмежив” зарплати голів держкомпаній

Кабінет міністрів встановив граничний розмір місячної заробітної плати керівника державної компанії, яка не повинна перевищувати 1 мільйон 250 тисяч гривень.

Про це зазначається у постанові Кабміну №141.думает-лев

«Встановити, що місячний розмір заробітної плати керівника суб’єкта господарювання державного сектора економіки, який визначається в контракті, не повинен перевищувати 1250 тисяч гривень», – сказано в постанові.

Крім того, своєю постановою уряд переглянув умови виплат членам спостережних рад, прив’язавши їх верхню межу до середньомісячної зарплати в галузі за підсумками попереднього кварталу. Якщо виручка держкомпанії склала менше 1 мільярда гривень, то встановлюється обмеження у 5 середніх зарплат по галузі, при виручці від 1 до 3 мільярдів гривень – до 10 зарплат, від 3 до 10 мільярда гривень – до 15 зарплат, від 10 до 20 мільярдів гривень – до 18 зарплат, понад 20 мільярдів гривень – до 22 зарплат.

Як повідомлялося, колишній глава Офісу президента Андрій Богдан оприлюднив довідку про заробітну плату за останні 5 місяців.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський оприлюднив розмір зарплат керівництва міністерства за січень.

А Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів оприлюднив інформацію про доходи членів уряду за січень 2020 року.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності