Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Канада вирішила направити 500 спостерігачів на вибори Президента України

Канада вирішила направити 500 спостерігачів на вибори Президента України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прем’єра Канади Стівена Харпера.

“Напередодні президентських виборів в Україні прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер оголосив… про відправку до 500 спостерігачів в Україну для спостереження за виборами”, – наголошується в повідомленні.
Зокрема, будуть відправлені до 338 спостерігачів у рамках канадської місії, до 150 канадських спостерігачів в рамках місії зі спостереження за виборами Президента України Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації зі співпраці в області безпеки в Європі та 12 канадських парламентаріїв у парламентській делегації в рамках місії ОБСЄ зі спостереження за виборами.
Нагадаємо, вибори Президента України призначені на 25 травня.

Кількість переглядів: 309 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності