Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Кайда звинувачує Надала у трагедії на вул. Крушельницької?

Про це він сказав під зустрічі з журналістами у вівторок, 10 червня.
За словами Народного депутата свободівця Олексія Кайди, за все що сталося на вулиці Крушельницької мають відповісти міські чиновники.
– А щодо цих сімей, які ще не отримали квартир, то я особисто передзвоню до міського голови Сергія Надала, каже він.
Нагадаємо, 27 травня у Тернополі  на Крушельницької обвалився один з найстаріших будинків Тернополя. Без даху над головою залишилось дві сім’ї. Одна з них це сімейство Куніц з двома дітьми 7 та 8 років, яке проживало на другому поверсі у квартирі №5. Цього ж вечора міський голова Тернополя свободівець Сергій Надал запевнив журналістів та потерпілих, що усі будуть забезпечені житлом та усім необхідним.
За його словами, місто зараз не має своїх квартир і сьогодні єдина можливість помогти людям це  шукати якогось інвестора, який би зараз міг дати квартири в обмін на те, що місто розрахується з ним чи виділенням земельної ділянки  чи якимось іншим шляхом.
Як варіант пропонував мешканцям створити об’єднання співвласників, закріпити за ними земельну ділянку, а далі своїми силами вирішувати питання будівництва з будь ким із забудовників. Проте, мешканці не погодились. Пропонувались варіанти, щоб надати інші квартири. Не доходили згоди з інвестором про суму розміру квартир. Згоду на відселення дало 4 власники з шести.  Тому оскільки були вичерпані всі можливості мирно, було прийнято рішення в примусовому порядку заставити будинок покинути, бо будинок аварійний і становить загрозу для життя.  І навіть перехожим, які там проходили. Всі суди міська рада програла тут.  Суд заборонив  міській раді робити примусове виселення. Відповідно люди залишились там жити. Наслідки ми бачимо, – розповідає мер.

Джерело: НП Погляд

Кількість переглядів: 105 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності