Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Невідома Історія

Казанський терорист із гімназії заговорив: …

19-річний студент Ільназ Галявієв, який 11 травня влаштував бійню у школі російської Казані, де загинуло 11 чоловік, і намагався перегризти собі артерію після того, як здався поліції.

Про це йдеться у витягу з його допиту:

Коментар: “Після того, як у мене закінчилися патрони, я вийшов в коридор. Я спустився на перший поверх та подивився в бік головного входу, де побачив там стоячого на вході чоловіка в синій екіпіровці й зі зброєю в руках. Тоді я зрозумів, що це співробітник правоохоронних органів. Також далеко на вулиці я побачив поліцейську машину. Потім я вирішив здатися, оскільки зрозумів, що мене все одно затримають…. Я вийшов на вулицю через парадний вхід з піднятими вгору обома руками, і на ґанку гімназії мені сказали встати на коліна, після чого мене затримали співробітники“, – розповів Галявієв.

Злочинець розповів, що намагався перегризти собі артерію на руці після того, як здався поліції.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Коментар: Мене посадили в поліцейську машину, де я спробував вчинити суїцид, перекусивши своїми зубами артерію на лівій руці. Я перекусав всю свою шкіру в цьому місці, дістався до жиру та м’язів, але артерію так і не знайшов. Від укусів у мене залишилися сліди на лівій руці з запеченою кров’ю. Коли поліцейський побачив, що я намагаюся перекусити артерію, він зупинив мене. Після чого мене привезли у відділ“, – додав він.

Під час допиту стрілок також зізнався, що всіх, в кого він стріляв, він хотів убити, а не просто поранити:

Коментар: Якщо я когось просто поранив, так це не тому, що я вирішив його, їх поранити або налякати, я просто промахнувся і… не переконався, що вони мертві. Я сподівався, що всіх, в кого я стріляв, я вбив“, – сказав стрілок.

Коментар: “Спочатку я хотів убити близько 20 людей в гімназії, а потім розраховував, як піде, і наскільки у мене вистачить сил та можливостей. Я прийшов до гімназії вбивати, а не лякати та когось поранити або залишити в живих“, – додав він.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності