Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Керівний склад департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку помолодшав

З метою підвищення ефективності управління житлово-комунальним господарством, транспортом і зв’язком міста Івано-Франківська, змінено організаційну структуру профільного Департаменту міської ради.

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, такі зміни відбулися через те, що існуюча структура не відповідала сучасним вимогам, була значною мірою інертною та гальмувала процес здійснення реформ.
Також в процесі реорганізації значно омолодився керівний склад Департаменту, зокрема, заступником директора – начальником управління інфраструктури – призначено  молодого, але вже з понад 10-річним досвідом у комунальній сфері, 34-річного Олега Валерійовича Федоренка.
Нагадаємо, що ще одним заступником директора Департаменту – начальником управління економіки та реформування є  також молодий, 34-річний Ігор Васильович Сенчук. Більшість відділів також очолили молоді люди віком до 35 років.

Кількість переглядів: 117 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності