Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

КОМФОРТ БЕЗ БЕЗПЕКИ

Про те, що в Івано-Франківську з 1-го червня черговий раз здорожчає проїзд у громадському транспорті (до 4 грн.) вже певно чули всі.

А щоб містяни не засмучувалися черговим «покращенням», місцева влада повідомила, що для забезпечення більшого «комфорту» перевезення пасажирів міським бездоріжжям незабаром усі водії отримають спеціальну уніформу, хоча не уточнила, чиїм це буде зроблено рахунком. Але сумніву не викликає, що замовляти її будуть у когось зі «своїх»…

Та попри такі «новації» у сфері транспортного перевезення, виявилося, що перевізники зі своїм автотранспортом зовсім не готові до безпечного перевезення пасажирів, хоча й «деруть» з них не малі гроші.

Прикладом цьому є випадок, що трапився в місті 23 травня, коли близько дев’ятої години вечора трапилась пожежа маршрутного атвобуса № 60. Причина – загорання у мотор­ному відсіку.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Про це в соцмережі Фейсбук повідомив франківський активіст Денис Квасов.

«Отже, як це відбувалось: під час руху в автобусі почало смердіти паленим, і пасажири зробили кілька зауважень водієві щодо цього, але він їх проігнорував, і саме коли автобус був на зупинці – почалась пожежа. найстрашніше було те, що 1. заблокувались двері. водій просто не зміг їх відкрити. 2. в автобусі не було молоточків для розбивання аварійного виходу!!! люди намагались вибити скло ногами, але в них не виходило!!! 3. вогнегасник був несправний!!! водії інших авто, які проїжджали мимо, використовували свої власні вогнегасники, а продавщиці магазину винесли відра, і поливали автобус водою з калюжі. 4. всі вікна були заблоковані шурупами!!! цього маразму я взагалі ніколи не міг зрозуміти!!! тобто, коли весь салон наповнився їдким димом, і люди почали душитись – вони навіть не мог­ли відкрити форточки. а додайте сюди паніку… 5. водій довго не міг відкрити коробку, в якій знаходиться акумулятор, вовтузився, аж поки інші чоловіки не вирвали то з м’ясом, та і взагалі водій поводився зовсім неадекватно. він явно теж був шокований, і тому замість того, щоб виконувати інструкції до такої ситуації (а він їх бачив взагалі колись?) – він просто метушився, і не знав, що робити. нарешті мій тато ще з якимось чоловіком змогли привідкрити двері, і пасажири почали через ту шпару вилазити з автобуса, поки вони їх тримали», – розповів про загорання Денис, батько якого був під час інциденту в маршрутці.

Активіст вимагає Від міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака прийняття радикальних заходів. Адже, за його словами, «це вже не дрібниці типу «став на переході», чи «довго стояв на зупинці», і «говорив по телефону»! це екстремальна ситуація, яка загрожувала не просто здоров’ю, а життю багатьох людей!»

Підготував Іван Луйко

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 69 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності