Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Контрабандисти “Скорпіонів” возили із Європи, – СБУ

Тільки тепер суд виніс своє рішення по справі налагодженого каналу постачання зброї та наркотиків з Європи до українських міст, який «зруйнували» вінницькі співробітники СБУ.

Наразі стало відомо про деякі подробиці операції, фіналом якої можна вважати винесення вироку фігурантам.

Конкретно до Вінниці зловмисники мали постачати озброєння, яке пройшло бойове випробування на Балканах.

Нагадаємо, до 12 років засуджено представників ОЗГ з торгівлі зброєю, яких відстежили вінницькі співробітники СБУ.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

За результатами судового розгляду, до позбавлення волі за вчинення злочинів у складі організованої злочинної групи засуджено трьох осіб. Чоловіки налагодили схему гуртового продажу зброї і наркотиків в різних регіонах. Зловмисників «вели» з Вінниці, а от затримали в Ужгороді…

За неофіційною інформацією, покупцями забороненого товару стали співробітники СБУ, які під виглядом кримінальних елементів спілкувалися із закарпатськими торговцями зброєю, боєприпасів, психотропів та наркотиків.

Як зазначають у прес-центрі УСБУ у Вінницькій області, під час проведених із «продавцями» у Вінниці зустрічей було обговорено конкретні умови поставки великої партії кокаїну та зброї. Гроші передавались конспіративно, в тому числі були сховані у комп’ютерну техніку. Зброя, в свою чергу, надходила до Вінниці залізничним транспортом «закамуфльована» під взуття.

Затримали зловмисників ще у травні 2017 року в Ужгороді  під час безпосередньої передачі великої партії кокаїну та пістолетів-кулеметів «Скорпіон» та «Гранд Повер». Вилучені наркотики і зброя ввозились на територію України з країн Європи – Словаччини та Чехії. Також відомо, що пістолети-кулемети «Скорпіон» використовувались в ході Балканських війн у колишній Югославії.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

До винесення вироку у листопаді 2020-го троє учасників ОЗГ перебували та перебувають під вартою.

Цікава деталь – судове рішення ще не вступило в законну силу, підсудні мають час на оскарження. Проте хочеться вірити, що вітчизняна система правосуддя не залишить торговців на волі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності