Отож в місті, площа якого, згідно Вікіпедії, становить всього 37 кв. км (сусіднього Тернополя – 72, Львова – 192), яке попри це займає лідируючі позиції в Україні по кількості та швидкості будівництва, попри те, що із 200 тис. населення третина мешканців постійно перебуває на заробітках, на сьогодні уже налічується понад 50 церков і ще більше капличок, що значно більше ніж у двох вище згаданих мітах, міська рада, дала добро на будівництво ще одного храму – найкращого місця агітації під час будь-яких виборів, не зважаючи на “аполітичність” церкви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тобто рада затвердила проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді (парафії) Божого Милосердя Української Греко-Католицької Церкви площею 0,10 га вздовж р. Бистриці Солотвинської в житловому масиві «Пасічна», між вул. Галицькою та залізничним мостом, з передачею її в постійне користування для будівництва та обслуговування культової споруди.

Цільове призначення земельної ділянки – землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об’єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування) для обслуговування скверу.

Нова церква буде побудована поблизу з’єднання вулиці Хіміків з недобудованим мостом.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.