Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Кріомедицину – лікарням Івано-Франківська

Днями відбулася робоча поїздка головного лікаря Івано-Франківська Тараса Масляка до Австрії. Медики підписали Меморандум про співпрацю між галузями охорони здоров’я Прикарпаття та Австрії, особливо важливою лікарі називають співпрацю в сфері хірургії, офтальмології та кріохірургії.
«Ми побачили багато цікавого, зокрема австрійську роботу системи охорони здоров’я. У цій країні профілюється страхова медицина. Результатом поїздки стала домовленість про те, що івано-франківські лікарі поїдуть у провідні клініки Австрії на навчання. А також ми запросили австрійських спеціалістів, які допомогли б нам з розвитком такої ланки хірургії, як кріомедицина – лікування за допомогою холоду», – розповідає головний лікар міста Тарас Масляк.
Кріомедицина – це одна з важливих новітніх віток хірургії, яку медики планують  запровадити у лікарнях Івано-Франківська. Таке лікування є дуже важливим, особливо в онкології, при ураженні печінки, селезінки, підшлункової.
Запровадити новітню методику планують на базі Центральної міської клінічної лікарні, у хірургічному відділенні, яким завідує Анатолій Богуш. Якраз хірурги цього відділення найближчим часом і поїдуть на навчання до Австрії.
Любов Загоровська

Кількість переглядів: 90 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності