Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

КУМ КУМА КУМУ КУМ або ПОМАРАНЧЕВЕ КУМІВСТВО

МВС відписало Жванії 7 мільйонів за зв’язок.

Міністерство внутрішніх справ уклало угоду з СУНП ТОВ «Інфоком» на телекомунікаційні послуги вартістю 7,3 млн. грн.
Йдеться про послуги з підтримки та розвитку ресурсів телекомунікаційної віртуальної корпоративної мережі, підключення по волоконно-оптичній лінії зв’язку, а також технічний супровід мережі та абонентського обладнання тощо
«Інфоком» надає послуги МВС уже 18 років, замовлення на комунікаційні послуги щороку отримує без відкритих торгів, оскільки саме ця фірма побудувала відомчу мережа на рівні обласних та районних центрів та єдину цифрову відомчу телекомунікаційну мережу МВС.

На сьогодні в мережі 619 цифрових каналів зв’язку за технологією IP VPN, по кожному з яких функціонують чотири віртуальні підмережі відомчого зв’язку МВС (для ДІАЗ, РА Укрбюро Інтерполу, відомчого телефонного зв’язку, відеоконференцзв’язку МВС між апаратом МВС та локальними структурами).

Засновниками «Інфокому» є німецька компанія «Controlware GMBH» й українське ТОВ «Вектор Плюс», одноосібним власником котрого є Ігор Керезь, відомий як співвласник «Діамантбанку».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Він володіє 46,8% акцій банку: часткою в 22% через ТОВ «ПФК «Енергоінвест», ще двома частками по 12,40% через ТОВ «Інтер-Вент» і ТОВ «Техно-Інвест».

У цьому ж банку 24% має Давид Жванія, колишній нардеп від Партії регіонів, герой помаранчевого Майдану і кум Віктора Ющенка (з ким ще кумується екс-президент перерахувати не будемо). За останні п’ять років фірма отримала від МВС 32,22 млн. грн, щороку сума коливається від 5 до 7 мільйонів.

Джерело: ЕП

Кількість переглядів: 198 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності