Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Китай подає приклад

В Китаї з 2000 року по сьогоднішній день розстріляно майже 10 тис. державних чиновників, винних у корупції, – повідомляє агентство CROSS. Приблизно в цей же час ще близько 120000 були засуджені до різних термінів тюремного ув’язнення за даними китайських джерел. Вочевидь, це є однією з причин зростаючої могутності країни у всьому світі.
PS . Незважаючи на постійний галас світової спільноти, процес йде, хоча, звісно, цікаво було б співставити дані подібної драконівської політики по відношенню до корупціонерів з реальними даними за станом корупції в партійному і державному апараті, щоб зробити висновки про кінцеву ефективність масових розстрілів корупціонерів.
Ну і само собою, якщо підходити з китайськими методами до корупціонерів з Росії, України або республік Середньої Азії, то сталінські репресії на фоні подібного явно здадуться чимось незначним.

Кількість переглядів: 114 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності