Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Китай витратить більше $ 200 млрд на армію, – кого воюватиме?

Китай продовжує нарощувати можливості своїх збройних сил. Позавчора, 5 березня, портал defence-blog.com повідомив про те, що проект державного бюджету Китаю на 2021 рік передбачає зростання оборонних витрат на 6,8%.

«Військовий бюджет Китаю в 2021 році досягне 1 трлн 355 млрд юанів ($ 209 млрд), збільшившись на 6,8%. Ми будемо всебічно зміцнювати нашу військову підготовку, всебічно справлятися з ризиками безпеки в усіх напрямках і сферах, підвищувати нашу стратегічну здатність, захищати національний суверенітет, безпеку і інтереси розвитку», – заявив прем’єр Держради КНР Лі Кецян.

У минулому році зростання оборонного бюджету КНР склав 6,6%. У 2021 році видатки на збройні сили вперше перевищать поріг в $ 200 млрд.

Більше на свою армію витрачають тільки США – близько $ 740 млрд в 2021 році.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

При цьому ряд військових експертів відзначає, що реальні витрати Китаю на оборону істотно перевищують офіційні цифри.

За даними Bloomberg, зростання оборонних витрат стався після того, як зіткнення на китайсько-індійської лінії розмежування привели до загибелі військовослужбовців.

Крім того, Китай прагне модернізувати свої збройні сили, щоб зробити їх більш конкурентоспроможними з США.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності