Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Львів. ЩО РОБИТИ З ДЕПУТАТ-ГУБЕРНАТОРОМ?

Читач «ЗЛ» собі, можливо, пригадує, що в попередніх номерах нашої газети ми вже повідомляли, що новопризначена голова Львівської ОДА свободівка Ірина Сех відмовилася складати з себе повноваження народного депутата України, хіба що буде іншим рішення партії…
Поки такого рішення не було.

Тому Центр «Наше право» вимагає у профільного комітету Верховної Ради та Голови Верховної Ради у судовому порядку припинити повноваження народного депутата Ірини Сех у зв’язку із суміщенням її мандату із посадою Голови ЛОДА.

Конституція України встановлює цілком однозначні та чіткі вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності (стаття 78). Отож, Голова Львівської ОДА де-юре і де-факто порушила статтю 78 Основного Закону держави і повинна бути позбавлена депутатського мандата у судовому порядку.

Центр «Наше право» відповідно до статті 223 Регламенту Верховної Ради України вимагає у профільного комітету негайно розглянути дане питання і подати висновок Голові Верховної Ради для подальшого звернення до суду про дострокове припинення її повноважень. В іншому разі, Центр самостійно через суд буде домагатися припинення повноважень цього депутат-губернатора.

Ігнорування Іриною Сех конституційних положень та конституційного обов’язку щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності є неприпустимим у демократичній та правовій державі, – зазначають експерти.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Шановний народний депутате, – зазначають у центрі «Наше право», – Конституція України – Основний Закон держави, якого зобов’язані дотримуватись усі громадяни без жодних винятків, в тому числі приналежності до тих чи інших політичних партій. Зневажаючи положення Конституції, Ви зневажаєте свою державу. Подвійні стандарти чи так звана «політична доцільність» у питаннях виконання конституційних обов’язків не припустима за жодних обставин.

Наш кор.

Кількість переглядів: 96 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності