Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

ЛБТЗ виготовлятиме «Дозори»

11 вересня на Львівському бронетанковому заводі, що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», було відкрито новий цех з серійного виготовлення тактичних бойових колісних машин «Дозор – ​Б». Відповідний наказ підписав виконуючий обов’язки директора підприємства Роман Тимків.

Цех оснащений сучасним зварювальним обладнанням, апаратами повітряно-плазмової різки, автоматичного зварювання та іншим складальним обладнанням. В цеху запроваджено виробництво, яке відповідає системі управління якістю.
– Вже на етапі, коли перші машини «Дозор – ​Б» закінчують проходження державних випробовувань, створено підрозділ з виробничими потужностями для швидкого задоволення потреби військових у новітній бронетехніці, – ​відзначив Роман Тимків.

Зараз у цеху працює складальна лінія. Вже дві машини повністю готові і нещодавно були презентовані для огляду громадськості. Ще пара бронеавтомобілів «Дозор-Б» перебувають на одному із полігонів Збройних Сил України, де проходять державні випробування.

Новопризначений начальник цеху складання ББМ Євген Лозинський зазначив, що на даному етапі випуск продукції співпадає із формуванням виробництва.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

– За короткий час ми плануємо вийти на повну виробничу потужність, яка складатиме десятки машин на місяць, – ​розповів він. – ​До того ж, за цей час сподіваємось доукомплектувати цех персоналом. Ми вже дали оголошення про те, що наш цех і наше підприємство потребує кваліфікованих технічних працівників: верстальників, токарів, інженерів-конструкторів, інженерів-технологів, слюсарів тощо. При цьому заробітна плата на ЛБТЗ вище середньої по Львівської області: складальників, токарів, зварювальників, наладчиків тощо. Якщо до нас на роботу приходитимуть хлопці із АТО, які зараз демобілізуються, буде чудово. Хто, як не вони, знаються на військовій техніці? До того ж, зможуть внести у виробничий процес інновації та корисні поради.

Зі слів керівника цеху, найближчим часом лінія поповниться сучасними роботизованими станками, тож темпи виробництва зростуть. Додамо, що для виробництва машин використовуються двигуни іноземного виробництва. Решта – ​вироблено в Україні До того ж, Львівський бронетанковий завод, який пройшов міжнародну сертифікацію в системі ISO 9000, здійснює відбір складових та сировини так само за вимогами сертифікації.

Джерело: ДивисьІнфо

Кількість переглядів: 99 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності