Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ, – а як називають в народі трансляцію засідань ВР і “обраних”?

Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що легалізація проституції більш актуальна для суспільств, заможніших, ніж українське – там це може бути свідомим вибором.

Що стосується порно – то цю галузь слід легалізувати, унаслідок чого бюджет отримуватиме додаткові надходження, заявив парламентарій журналістам.

На питання “Як ви дивитесь на те, щоб в Україні легалізувати такі галузі, як порно і проституція?”, Данило Гетманцев відповів:

“Аби податки платили (сміється)! Якщо серйозно, щодо проституції мені здається це актуально в суспільствах, які заможніші за наше. Де проституція може бути свідомим вибором роду занять, а не єдиним рішенням для людини аби мати джерело для існування.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

А якщо говорити про індустрію порно, вважаю (безперечно із відомими обмеженнями щодо дітей та насильства) що його можна і потрібно легалізувати. Такі сервіси як OnlyFans чи PornHub уже платять нам податки. Тож я нічого поганого не бачу у легалізації”, – заявив Данило Гетманцев, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності