Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Лукашенко із Путіним домовилися про…створення спільного уряду і парламенту

Посол Білорусі в Росії Володимир Семашко заявив, що президенти Білорусі і РФ Олександр Лукашенко і Володимир Путін домовилися про створення спільного уряду і парламенту.

Про це пише TUT.BY.5a87b6e5dc[1]

Попередня домовленість досягнута в рамках реалізації договору від 1999 року про Союзну державу, підписаного Лукашенком і Борисом Єльциним.

Згідно з угодою, в рамках Союзної держави створюються Вища державна рада, парламент, Рада міністрів, суд, Рахункова палата Союзної держави.

«Президенти домовилися, що цілі заявлені грандіозні і вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу і електроенергії, створити єдиний парламент і уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають наверх певні управлінські функції з обов’язковим виконанням. Таке завдання зараз вирішується», – сказав посол Білорусі.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Влітку 2019 року Володимира Путін і Олександр Лукашенко домовилися продовжити працювати над розвитком Союзної держави.

За даними ЗМІ, програма інтеграції РФ і Білорусі передбачає часткове об’єднання економічних систем країн з січня 2021 року.

В адміністрації президента Білорусі запевняють, що сторони націлені на економічно доцільні зміни, які не ставлять під сумнів незалежність Білорусі і Росії.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності