Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

ЛЮМПЕНИ, ПЛАТІТЬ?! – 1 червня новий тариф на світло “без підвищення” і скасування мораторію?..

“…тарифи під час війни підіймати не будуть”

З 1 червня формулу оплати населенням послуги за електроенергію буде змінено і тариф при споживанні понад 100 кВт зросте на 80%.

Рішення Кабміну з цього питання планується ухвалити 30 травня. Про це  повідомили джерела з Печерських пагорбів і на ринку.

“З 1 червня за споживання до 100 кВт тариф планується залишити колишнім – 2,64 грн/кВт-год, на все, що більше буде новий тариф – 4,8 грн/кВт-год”, – сказав співрозмовник видання.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Він додав, що проєкт рішення вже є, і його планують затвердити завтра на засіданні Кабміну.

Таким чином, при споживанні 100 кВт на місяць сума за електроенергію у платіжці не зміниться та становитиме 264 гривень.

Якщо споживання буде 200 кВт, то сума збільшиться до 744 гривень (при чинному тарифі – 528 гривень). При споживанні 300 кВт платіж буде 1224 гривень (при чинному тарифі – 792 гривень)

При цьому, зауважимо, що сім’я з двох дорослих, двох дітей-школярів при одному холодильнику, телевізорі, комп’ютері та пральній машині літом в середньому споживає понад 150 кВт, а зимою понад 300 кВт (це, коли нема проблем із опаленням)…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Під час підготовки рішення розглядалися різні варіанти. У тому числі підвищення тарифу до 3,96 грн/кВт-год.

Кабінет міністрів збирається підвищити ціни на електроенергію для населення. Це може відбутися від 1 червня, сказав перший заступник голови комітету Верховної Ради з енергетики Олексій Кучеренко.

Обговорюється ціна в діапазоні 3,5-4 грн за кіловат.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності