Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

“Мade in… Франківськ”, – у місті відкрили завод з виробництва автопричепів-цистерн

Сьогодні, 7 грудня, в Івано-Франківську відбулося врочисте відкриття заводу Barrel Dash, який працюватиме на території індустріального парку “Аркан”. Це другий завод в Україні такого типу.

На сьогодні на заводі вже налагоджено виробництво і перший автомобільний напівпричеп-цистерна уже переданий клієнту – бітумному трейдеру Sunrise Logistics.

Про це з посиланням на генерального директора Barrel Dash Назара Дяківа повідомляє OilPoint.

За словами Назара Дяківа, продукція заводу буде на 80% українською – виготовлятися буде в Івано-Франківську, українськими фахівцями на високотехнологічному європейському і американському устаткуванні з використанням якісних матеріалів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

З імпортного в автоцистернах Barrel Dash будуть тільки елементи ходової, які не виробляються в Україні, – підвіска, осі і пневматика гальм.

 

«Осі і підвіски ми будемо закуповувати у німецьких компаній BPV та SAF. Це світові лідери, і вони надають серйозну гарантію на ходові агрегати. У американського виробника Wabco ми закуповуємо пневматичні системи гальм», – розповів заступник директора Barrel Dash Володимир Літинський.

На цей час потужності заводу дозволяють випускати до 10 автоцистерн у місяць.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Це стартовий майданчик. Надалі ми плануємо розширюватися. До яких розмірів? Мінімум удвічі», – розповів Літинський.

Площа цеху заводу Barrel Dash становить понад 3,5 тисячі квадратних метрів. Там розташовані фарбувальна і дробоструминна (очищає метал від нагару після виплавки) камери, обладнання автоматичного зварювання виробництва шведської компанії ESAB, токарне відділення, 5 зварювальних апаратів австрійської компанії Fronius та інше спеціалізоване обладнання.

Лінійка продукції заводу представлена ​​напівпричепами-цистернами – бензовозами, бітумовозами, олієвозами, аміаковозами, а також нафтопаливними резервуарами і газовим обладнанням.

«Ми робимо акцент на виробництві бочок на шасі, але додатково будемо займатися нафтопаливними і газовими резервуарами», – розповів Дяків.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Зокрема, Barrel Dash пропонує газові модулі для заправки, наземні і підземні паливні модулі (на дизель або бензин), двостінні резервуари, газові підземні і наземні ємності від 5 куб. м. Наявність ліцензійної програми для розрахунку ємностей дозволяє прораховувати терміни служби продукції, навантаження, сейсміку.

У планах заводу також випуск змішувачів бетону, хоперів під перевезення сипучих матеріалів, напівпричепів-цистерн для продукції аграрного сектору і колонок для нафтопродуктів.

За словами Назара Дяківа, випуск українських напівпричепів-цистерн продиктований ринковими умовами – розвивається нафтопаливний ринок, аграрний сектор потребує оновлення свого автопарку.

«Наші клієнти – всі учасники ринку. Ми не ділимо на великих трейдерів і дрібних. З кожним працюємо індивідуально», – каже Дяків.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Він додав, що всю продукцію Barrel Dash очікує не лише українська, а й міжнародна сертифікація. Компанія планує виходити з напівпричепами-цистернами на світовий ринок.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності