Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Матріархат у новому уряді Франції: 17 посад отримали жінки

17 жінок і 14 чоловіків працюватимуть у новому уряді Франції. Напередодні Єлісейський палац оголосив про склад нового кабінету під керівництвом прем’єра Жана Кастекса, пише Le Monde.

Barbara Pompili, sagreiss.org

Міністеркою екології стала Барбара Помпілі, 45 років. Вона в політиці з 2000 року, була членкинею партії Зелених. Працювала помічницею депутата, була заступницею керівника апарату фракції лівих демократів та республіканців. Депутатка парламенту з 2012 року. В 2016 року обіймала посаду державного секретаря з питань біологічної різноманітності. У 2017 році стала членкинею партії «Вперед, Республіко!». Пройшла до парламенту й очолила комісії з розвитку територій.

Florence Parly, avionews.com

Флоранс Парлі, 57 років, лишилася на посаді міністерки оборони, яку обіймає з 2017 року. Починала свою політичну кар’єру в бюджетному управлінні Міністерства фінансів. Із 1995 року є членкинею Соціалістичної партії. Працювала радницею з бюджетних питань в канцелярії уряді Ліонеля Жоспена. У 2005-2014 працювала в авіакомпанії «Air France», де зрештою отримала посаду заступниці гендиректора. У 2016 році очолила фірму «SNCF Voyageurs».

Élisabeth Borne, archyde.com

Елізабет Борн, 59 років, обійматиме посаду міністерки праці. Раніше вона очолювала міністерство комплексних екологічних змін (з 2019 року) та була відповідальною міністеркою транспорту впродовж 2017-2019 років). Також відома тим, що впродовж 5 років займалася питаннями розвитку міста в мерії Парижа та очолювала апарат міністерки екології Сеголен Руаяль.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Jacqueline Gourault, rfi.fr

Жаклін Гуро, 69 років. Міністерка з питань розвитку територій. Обіймала цю посаду з 2018 року. До того була міністеркою при міністрі внутрішніх справ. Упродовж 2014-2017 років була заступницею голови Сенату Франції.

Roselyne Bachelot, vosgesmatin.fr

Розелін Башело-Наркін, 73 роки. Міністерка культури. Очолювала міністерство охорони здоров’я впродовж 2007-2010 років, а в 2002-2004 роках була міністеркою екології.

Annick Girardin, annickgirardin.com

Аннік Жирарден, 56 років. Міністерка морського господарства і транспорту (новостворене відомство). Із травня 2017 року обіймала посаду міністерки заморських територій Франції. До цього впродовж року працювала на посаді міністерки державної служби. Вперше була обрана до нижньої палати парламенту Франції в 2007 році, а першу посаду в уряді отримала в 2014 році (стала державним секретарем із питань розвитку франкофонії).

Frédérique Vidal, leparisien.fr

Фредерік Відаль, 55 років. Міністерка вищої освіти, науки й іновацій. Відома науковиця, біохімік. Займалася дослідженнями в області молекулярної генетики. Викладала в університеті Ніцци. На посаді з 2017 року.

Amelie de Montchalin, politico.eu

Амелі де Мончалін, 35 років. Міністерка з питань державної служби. Раніше обіймала посаду міністра у справах Європи (з 2019 року). Навчалася в Гарвардській школі Кеннеді, працювала в Європейській комісії політичним аналітиком.

Élisabeth Moreno, lefigaro.fr

Елізабет Морено49 років, міністерка з питань гендерної рівності, різноманітності та рівних можливостей. Бізнес-леді з Кабо-Верде, віцепрезидентка компанії Hewlett-Packard Africa, раніше очолювала компанію Lenovo France.

Roxana Mărăcineanu, parismatch.com

Сферою спорту опікуватиметься міністр-делегат Роксана Марачінану45 років. Румунка за походженням. Відома плавчиня. Обіймає посаду міністерки з 2018 року.

Agnès Pannier-Runacher, causeur.fr

Агнес Паньє-Рунаше, 46 років, була призначена на посаду міністра-делегата з питань промисловості. Раніше працювала державним секретарем при міністрові економіки та фінансів.

Brigitte Bourguignon, lavoixdunord.fr

Бріджит Бургуньон, 61 рік, стала заступницею міністра солідарності й праці у справах автономії. Раніше вона була депутаткою від Па-де-Кале, спершу від Соцпартії, з 2017 – від партії Макрона. В Національній асамблеї працювала в комісії з соціальних питань.

Nadia Hai, la-croix.com

Надя Ай40 років, стала міністеркою з питань міста. Раніше вона працювала у банківській сфері, а в 2017 році стала депутаткою від партії Макрона.

Brigitte Klinkert, lalsace.fr

Бріджит Клінкер, 63 роки, міністерка-делегат із питань інтеграції при міністерстві праці. До цього вона обіймала політичні посади в департаменті Верхній Рейн.

Emmanuelle Wargon, cyclowiki.org

Заступницею міністра екологічного переходу та житлового господарства призначено Еммануель Варгон49 років. Із 2018 року вона обіймала посаду державного секретаря при різних міністерствах.

Geneviève Darrieussecq, lavoixdunord.fr

Заступницею міністра збройних сил у справах ветеранів стала Женев’єва Даррієссек64 роки. Вона обіймає цю посаду з 2017 року. Лікарка за фахом, упродовж 2008-2017 років обіймала посаду мерки Мон-де-Марсана.

Marlène Schiappa, la-croix.com

Заступницею очільника МВС у справах громадянства стала Марлен Шьяппа37 років. Вона відома письменниця і блогерка. З 2017 року обіймала посаду міністерки з питань гендерної рівності.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності