Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

Медики лякають українців цієї зими трьома вершниками апокаліпсису, – четвертого найдуть згодом

Цієї зими у світі може бути не одна і навіть не три, а одразу три епідемії — ГРВІ, грипу та COVID-19, попереджають експерти.

У холоді респіраторні віруси поширюються особливо активно, внаслідок чого вчені висловлювали побоювання, що цієї зими світ може захлеснути т.зв. твіндемія — одночасна епідемія ГРВІ та грипу через те, що пандемія коронавірусу зробила імунітет більшості людей більш уразливим перед цими хворобами.

Однак останні дані показують також зростання випадків коронавірусу. Вчені попереджали, що ця зима буде особливо небезпечною, оскільки ймовірність виникнення епідемій грипу та коронавірусу є надзвичайно високою. За їхніми словами, крім коронавірусу та грипу свій внесок може також внести ГРВІ, через що світ стоїть на порозі т.зв. тридемії — тобто одночасної епідемії ГРВІ, грипу та COVID-19.

З іншого боку, підвищується ймовірність розвитку т.зв. флурони (flurona) — одночасного розвитку грипу та COVID-19.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Незважаючи на те, що зазвичай симптоми ГРВІ є легкопереносимими, комбінація цих вірусів може призвести до великої кількості госпіталізацій. Крім того, ми поки що дуже мало знаємо про вплив одразу трьох схожих хвороб на довгостроковий імунітет людей.

Дослідники вважають, що головною причиною можливої тридемії є ослаблення коронавірусних обмежень останнім часом. Тим же, хто хоче вберегти себе, вчені радять зробити щеплення, щоб зменшити шанс підхопити COVID-19 або грип.

Нагадаємо, Болгарія скасовує останні обмежувальні заходи щодо COVID-19, включаючи використання масок в аптеках і дотримання 1,5-метрової дистанції в комерційних установах.

Кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом у світі на ранок 11 листопада досягла 634 млн 270 тис. 502.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що щотижнева кількість смертей від COVID-19 зменшилась на 90%, рахуючи від початку року.

У Шанхаї громадянам почали пропонувати вакцину від коронавірусу COVID-19 у вигляді субстанції, яку необхідно вдихати через рот.

Міністерство охорони здоров’я попередило, що для захисту від важкого перебігу коронавірусу необхідно зробити бустерну вакцину, а початок нового курсу щеплень не потрібен.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності