Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

Міжнародна місія Координаційного ресурсного центру – серед спостерігачів за місцевими виборами в Україні

Центральна виборча комісія України акредитувала офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) на всі місцеві вибори в Україні, які заплановано провести 25 жовтня 2020 року. Про це повідомляється на сторінці КРЦ в Фейсбуці.

Зазначається, що акредитовані міжнародні спостерігачі з Чехії, Молдови, Словенії та Узбекистану приєднаються до Міжнародної місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

15 липня 2020 року організація закордонних українців та друзів України Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” заявила про розгортання Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за місцевими виборами та моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу.

В Чернігівській області в одномандатному виборчому окрузі № 208 паралельно з виборами до місцевого самоврядування проходитимуть проміжні вибори народного депутата України.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Довідка: Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ є інформаційним об’єднанням, яка здійснює свою діяльність не тільки в Україні, але і в державах-членах НАТО і ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Найпопулярнішими проєктами об’єднання є Інформаційний портал, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, День із закордонним українцем.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності