Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

МОН ліквідує спеціальність «міжнародне право»…

МОН і автори Концепції юридичної освіти ліквідують спеціальність міжнародне право в юридичних ВУЗах.
Ліквідація спеціальності «міжнародне право» планується в рамках реформи юридичної освіти, яку готується схвалити Комітет Верховної Ради.

Втім, в МОН, ймовірно, усвідомили, що чимало представників юридичної спільноти і наукового середовища проти такої «прогресивної» ідеї, і вирішили діяти більш оперативно.

Так, Міністерство освіти днями опублікувало проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання гармонізації переліку галузей знань та спеціальностей з Міжнародною стандартною класифікацією освіти».

Цей проект постанови Кабміну як раз і передбачає, що «право» і «міжнародне право» стають однією спеціальністю – «право» (Law).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Як бути ВУЗам, які готують «міжнародників», поки неясно.

«Сьогодні система української вищої освіти активно інтегрується у світовий освітній простір. Документ повинен забезпечувати належну ідентифікацію профілю освітніх програм підготовки фахівців в системі координат Міжнародної стандартної класифікації освіти», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності