Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

МОЗУ дозволив ВИПРОБУВАННЯ франко-британських вакцин проти COVID-19

В Україні дозволили провести КЛІНІЧНІ ВИПРОБУВАННЯ вакцин проти коронавірусу, які спільно розробляють французька фаркомпанія Sanofi та британська GlaxoSmithKline. Заявку на дослідження подала компанія «Санофі-Авентіс Україна».

Про це повідомляється у відповідному наказі Міністерства охорони здоров’я.

Випробування будуть проходити в рамках третьої фази дослідження рекомбінантних білкових препаратів (моновалентної та бівалентної) вакцин, призначених для захисту від COVID-19 дорослих віком від 18 років.

Тестування проходитиме у Києві, зокрема, у Центрі сімейної медицини плюс, «Едельвейс Медікс», «Медбуд-Клінік», Медичній клініці «Благомед», а також у Вінниці у медичному центрі «Салютем».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Вакцина виробництва Sanofi та GlaxoSmithKline розроблена на основі білка-«шипу» коронавірусу, за допомогою якого він проникає у клітини та розмножується. Під час другого етапу випробувань на повнолітніх у травні препарат показав ефективність більш ніж на 95%.

Україна забезпечена запасами препаратів для активної вакцинації Крім того, до кінця року привезуть ще 13,5 мільйонів доз вакцини Pfizer.

Регулятор США Центр контролю та профілактики захворювань (CDC) схвалив введення четвертої дози вакцини від коронавірусу для осіб із слабким імунітетом.

У Міністерстві охорони здоров’я вже готуються до введення українцям третьої дози. Минулого тижня оперативний штаб із вакцинокерованих інфекцій рекомендував деяким громадянам отримати додаткове COVID-щеплення або бустерну дозу.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності