Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

МВС: “Більше рейдерства між нас не буде, я хочу мила, щоб ти це знала”

Офіс із захисту бізнесу запрацював при Міністерстві внутрішніх справ України. Установа займатиметься захистом підприємців від неринкових методів конкуренції, зловживань з боку правоохоронців та створенням сприятливих умов для заходу іноземних інвестицій, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

«Саме тому йдеться насамперед про певну неформальну робочу групу, діяльність якої міністр доручив саме мені. Ми визначили контактну персону в керівництві Національної поліції, ми ведемо діалог як з бізнес-асоціаціями, так і з Офісом європейського бізнес-омбудсмена. Це насамперед майданчик для діалогу», – зазначив заступник глави МВС Єнін.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський раніше розповів, що Офіс із захисту бізнесу опікуватиметься детінізацією ринків тютюну, спирту і пального, протидією рейдерству, боротьбою із контрабандою і корупцією в правоохоронній сфері та боротьбою із підробками та порушенням авторських прав.

Також у МВС України розпочали реалізацію нового проєкту «Безпечне дитинство». Він спрямований на створення безпечного середовища для дітей, захист їх прав і законних інтересів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Тож, коли дещо поправити слова відомої колись і вельми популярної пісні, це звучатиме так: “Більше рейдерства між нас не буде, я хочу мила, щоб ти це знала (Україна, – ред.)”

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності