Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Микола Кучернюк: потрібно негайно розпочати переговорний процес і стати на шлях пошуку компромісів

Сьогодні країна перебуває на грані соціального вибуху. Потрібно негайно розпочати переговорний процес і стати на шлях пошуку компромісів, – переконаний громадський активіст та політичний експерт Микола Кучернюк. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Жорсткий радикалізм має всі шанси призвести до того, що буде пролита невинна кров, за яку ніхто і ніколи не візьме на себе відповідальності: ні влада, ні опозиція, ні радикали, – зазначив Микола, – Жодне взяття будинку не змінить ані влади, ані людей, які її очолюють. Діяти потрібно зважено і не вестись на провокації. Опозиція розбурхала вогонь, яким кинула людей на барикади і на поталу. Своєю бездіяльністю вони змусили людей до крайніх методів. Однак, мене все ж таки, хвилює питання: чому вони далі страхають людей? Вчора Сичем був піднятий кіпіш з приводу івано-франківської військової частини з приводу того, що її мобілізують до Києва. По-перше, це нонсенс і непідтверджена інформація, а по-друге – це був би безглуздий крок для влади, оскільки військові франківчани, скоріш за все, стали б на захист майдану, ніж на шлях побиття земляків, братів та сестер. Протистояння між армією та міліцією може, напряму, привести до військового перевороту, кровопролиття та невинних жертв.

Тому звертаюсь до кожного: Ваша голова має бути максимально холодною у висловлюваннях та діях. Нам потрібен ефективний результат, а не кровопролиття та задоволення чужих вузьколобих амбіцій. Ситуація повністю виходить з-під контролю: протестуючий народ позбавлений лідерів, опозиція дискредитувала себе бездіяльністю та провокаційними закликами, а влада стала на шлях “залізних методів” приборкання ситуації. Сьогодні країна перебуває на грані соціального вибуху. Потрібно негайно розпочати переговорний процес і стати на шлях пошуку компромісів та взаємовигідних домовленостей. В жодному разі не повинен постраждати жоден мирний громадянин. Найбільшою поразкою в цьому конфлікті, як для влади, так і для опозиції стане факт допущення кровопролиття. Я не буду підтримувати жодну з політичних сил, яка буде пропагувати насилля, розправу та братовбивство. Свою перемогу нам необхідно здобувати цивілізованим шляхом».

Кількість переглядів: 123 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності