Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

МЗС Індії домоглося звільнення ЧАСТИНИ своїх громадян з армії рф, – А ЩО ВОНИ ТАМ ВЗАГАЛІ ЗАБУЛИ?

Міністерство закордонних справ Індії підтвердило інформацію ЗМІ, що індійці з російської армії звертаються за допомогою для демобілізації, хоч і назвало її «неточною». Частину з них уже звільнено.

Про це повідомляє МЗС Індії.

Згідно з повідомленням, кожен подібний випадок, доведений до відома посольства Індії в Москві, ретельно обговорювався російською владою. В результаті кілька індійців уже звільнено.

«Ми, як і раніше, віддані, як першочергове завдання, активно добиватися спільно з російською владою всіх відповідних справ індійських громадян, які вимагають дострокового звільнення з російської армії», – йдеться в заяві.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Раніше агентство Reuters повідомляло, що Індія звернулася до рф з проханням про дострокове звільнення деяких своїх громадян, які “працюють” у російській армії на «допоміжних посадах».

Заява МЗС Індії пролунала після того, як місцева газета повідомила, що минулого року близько 100 індійців було прийнято на роботу за контрактами на строк не менше року.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності