Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

На Полтавщині скорочують бригаду бойових винищувачів ?

170 – саме стільки посад скорочують у бойовій винищувальній авіабригаді на Полтавщині. Це бригада, яка має прикривати повітряний простір зі сходу та півночі України… Готуємо плацдарм для вторгнення російського окупанта?” – повідомили 26 листопада користувачі соцмереж із числа військових.ДОП87689Ш4ГРЛЛР

Наступного дня Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомило у Фейсбук наступне:

Увечері 26 листопада 2019 року у ЗМІ та соцмережах набула поширення інформація щодо скорочення особового складу 831-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується у місті Миргород на Полтавщині, із таким трактуванням:

«У бойовій винищувальній бригаді Збройних Сил України на Полтавщині, яка повинна прикривати повітряний простір на сході і півночі країни, вирішили скоротити 170 посад».

Інформуємо, що у Збройних Силах України наразі справді тривають заходи із оптимізації та уніфікації організаційно-штатної структури військових частин, установ, закладів, що, в подальшому, дасть змогу адаптувати військові структури до стандартів провідних країн НАТО.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Проходять вони і в Повітряних Силах, і найближчим часом будуть проведені і у 831-й бригаді тактичної авіації.

Разом з тим, повідомляємо, що оптимізація та уніфікація організаційно-штатної структури не позначиться на бойових спроможностях та бойовому складі авіаційної частини.

Навпаки, бойовий потенціал лише нарощуватиметься шляхом збільшення льотних навчань, поповнення парку літаків типу Су-27 відремонтованими та модернізованими машинами“.

Кількість переглядів: 6,087 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності