Міжнародні новини

На угоду з федеральним урядом пішов екс-адвокат Трампа

Колишній адвокат 45-го президента США Дональда Трампа Майкл Коен офіційно відбув трирічний термін ув’язнення та вийшов на волю.

Про це сам Коен написав у Twitter, а також повідомляє CNN.

«Ось як виглядає свобода!», – написав Коен у коментарі до своєї фотографії, де він посміхається та тримає в руках документи про звільнення.

55-річний Коен заявив журналістам перед окружним судом у Манхеттені, що має намір продовжувати співпрацювати з правоохоронними органами.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Я продовжуватиму давати показання і повністю співпрацюватиму з усіма поточними розслідуваннями, щоб гарантувати, що інші понесуть відповідальність за свої брудні справи і щоб ніхто ніколи не вважався вище за закон», – сказав Коен.

Як відомо, у серпні 2018 року Коен визнав себе винним за вісьмома пунктами звинувачення і під присягою заявив, що пішов на злочин за дорученням Трампа.

Наприкінці року Коен отримав 3 роки в’язниці за надання неправдивих свідчень Конгресу щодо проєкту будівництва офісного центру кампанії Трампа в Москві та порушення правил фінансування політичних кампаній, а також за ухилення від сплати податків та виплату грошей жінкам від імені Трампа за мовчання. Він назвав Трампа расистом та шахраєм.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Наслідки епідемії COVID-19 для ув’язнених у США призвели до дострокового звільнення Коена з федеральної в’язниці, де він провів трохи більше року. Термін, що залишився, Коен провів у своїй квартирі на Парк-авеню.

Коен намагався вийти на волю 29 травня 2021 року, приблизно на шість місяців раніше, заявивши, що відпрацював необхідні сотні годин і завершив необхідні курси, поки перебував у в’язниці. Федеральний суддя відхилив його прохання, наказавши залишатися під домашнім арештом до 22 листопада.

Зазначимо, що за рішенням суду, екс-президент США Дональд Трамп не може заблокувати розслідування спецкомітету Палати представників США про напад на Капітолій – раніше Трамп вимагав привілеїв виконавчої влади щодо засекречення матеріалів, необхідних спецкомітету для розслідування подій 6 січня.

Нагадаємо, 18 жовтня Трамп подав до суду позов проти спецкомітету Палати представників та Національного архіву. У позові стверджується, що запит Палати представників щодо документів «є безпрецедентним за обсягом і не пов’язаний із жодною законною метою». Трамп виступає проти оприлюднення близько 40 документів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності

Exit mobile version