Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

НАДАТИ ДОПОМОГУ ООН ПЛАНУЄ…

ООН планує надати допомогу 500 тисячам жителів Донбасу. Також буде продовжено допомогу внутрішньо переміщеним особам у районах, що контрольовані урядом, – вони отримуватимуть готівкові кошти і ваучери на продукти.

Всесвітня продовольча програма (ВПП) ООН ухвалила рішення про розширення операції з надання термінової допомоги жителям Донбасу.

Про це йдеться в оприлюдненому у Женеві повідомленні прес-служби ВПП ООН, передає ТАСС.

Завдання нового етапу гуманітарної роботи полягає в тому, щоб продовольчу допомогу до кінця року могли отримати 500 тисяч осіб, які постраждали унаслідок конфлікту.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Це майже утричі більше, ніж число людей, яким ВПП надавала підтримку з листопада 2014 року через розподіл продуктів у Донецькій і Луганській областях, – йдеться у повідомленні. – Розширивши тепер своє сприяння, ВПП здійснюватиме розподіл продовольства додатково в трьох областях – Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій».

На початковому новому етапі роботи на сході Україні Всесвітня продовольча програма буде надавати підтримку нужденним «в школах, дитячих будинках, лікарнях та інших установах у районах, що не контрольовані урядом, а також постачати додаткове продовольство в цілях запобігання недоїдання серед дітей до двох років, які піддаються особливо високому ризику».

Також буде продовжено допомогу внутрішньо переміщеним особам у районах, що контрольовані урядом, – вони отримуватимуть готівкові кошти і ваучери на продукти. В інших місцях серед нужденних будуть розподілятися продовольчі набори.

За оцінками ООН, в Україні налічується понад 1,3 млн. внутрішньо переміщених осіб. Всесвітня продовольча програма розраховує на підтримку своєї гуманітарної операції країнами-донорами.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Для продовження надання допомоги до кінця 2015 року ВПП терміново потребує 30,3 млн. доларів», – наголошується в повідомленні прес-служби організації.

За матеріалами закордонних ЗМІ

Кількість переглядів: 111 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності