Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Налякати Шмигаля “голим задом” спробувала Львівська облрада

Налякати Шмигаля “голим задом”* спробувала Львівська облрада. Так депутати Львівської облради під час засідання вчора, 22 вересня, визнали незадовільною роботу Кабінету Міністрів України.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облради.

Депутати облради під час засідання вчора, 22 вересня, заслухали інформацію Львівської ОДА щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Львівщини та врегулювання ситуації,  яка склалася у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Відповідаючи на запитання голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис підтвердив, що з так званого «Ковідного фонду» Державного бюджету на заклади Львівської області фінансовий ресурс не надходив.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Маємо всі наші можливості за увесь цей час боротьби з коронавірусом – 393 млн грн, з яких касові видатки з обласного бюджету – 120 млн грн. Тобто, з 66 млрд грн так званого «Ковідного фонду» Державного бюджету – наша область нічого не отримала. А за підрахунками, Львівщина мала б отримати 4,6 млрд грн. Де Уряд?!

Дороги, якими зараз так хизується центральна влада не замінять нам елементарних засобів захисту від коронавірусу. Ми підтримуємо наші медичні установи за рахунок обласного бюджету, але наші можливості обмежені.

Відтак, на жаль, Львівщина за 6 місяців так і не дочекалася ані гривні з «антиковідного» фонду», – наголосив у своєму виступі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У підсумку, заслухавши та обговоривши інформацію Львівської ОДА, обласна рада взяла інформацію до відома, а також, враховуючи незадовільну ситуацію з використанням коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками, визнала незадовільною роботу Кабінету Міністрів України в даному напрямку.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Варто додати, що, за інформацію департаменту охорони здоров’я, станом на 22 вересня на Львівщині зареєстровано 18793 підтверджених випадків COVID-19, видужали – 6189, летальні випадки – 527. Найбільше випадків захворювання зафіксовано у Львові, серед районів області – у Пустомитівському, Яворівському, Жовківському.

Стаціонарну допомогу в області надають 19 закладів охорони здоров’я. На стаціонарному лікуванні зараз знаходиться 1258 хворих (48,7% зайнятості ліжкової мережі).

* “налякав ти їжака голим задом“, – фрагмент із легендарного листа запорожців турецькому султану.

Кількість переглядів: 2,772 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності