Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

“Нардепи зальотні”

Володимир Купчак опинився на 9 місці у списку народних депутатів України, які найбільше потратили на перельоти за рахунок бюджету.
Список найбільших “літунів” оприлюднило інформаційне агентство УНІАН з посиланням на “Вести”. При річній нормі затрат на перевезення народних депутатів 26 800 гривень, прикарпатський “тушка” Володимир Купчак потратив 67 513 гривень. Станом на 1 серпня 2013 року депутат уже здійснив 43 перельоти.

Нардеп від “Свободи” Михайло Блавацький, який очолив рейтинг з польотів, до 1 серпня “налітав” по Україні на суму в три рази більшу, ніж рекомендує витратити за рік апарат Ради. На його рахунку 37 поїздок, які обійшлися бюджету 83851 гривень. Блавацький зізнався, що економити не збирається, а поїзди він “взагалі не визнає”…

Кількість переглядів: 243 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності