Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Новини з дурдому

Наркотичні (психотропні) лікарські засоби ТЕПЕР за електронним рецептом

У листопаді в аптеках України почнуть відпускати наркотичні (психотропні) лікарські засоби за електронним рецептом, повідомили в МОЗ.

Для відпуску таких препаратів за е-рецептом аптеки, що мають відповідну ліцензію на відпуск наркотичних засобів, повинні обов’язково зареєструватися в Електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).

З випискою електронного рецепта пацієнту надходитиме смс із номером рецепта та унікальним кодом погашення, які він має повідомити фармацевту в аптеці для отримання препаратів.

Зазначимо, що тепер усі антибіотики в Україні відпускаються за рецептом лікаря, поки з мокрою печаткою лікаря і установи, із 1 січня за електронним рецептом.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, що минулого року в Україні була повальна хвиля дитячих суїцидів та летальних отруєнь із необережності, спричинених прийомом великої кількості дротаверину (но-шпи), – цей препарат, як і інші далі відпускається дітям без дорослого супроводу і рецепту…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності