«Дискусію про доцільність запуску Антикорупційного суду треба давно закінчувати: АКС повинен негайно почати роботу, оскільки на те є воля людей. Більш того, я вважаю було б добре, щоб моя надумана, політизоване справа слухалася там першою», – написав на своїй сторінці в Facebook Роман Насіров.
Антикорупційний суд в Україні повинен бути негайно запущений, оскільки на те є воля людей.
За словами Насірова, йому не страшно віддати свою долю в руки чесному, справедливому суду, де на суддів не тиснуть, вони не бояться і готові прийняти рішення згідно із законом.
«Як людина невинна, неодмінно виграю цей процес, але перемога саме в Антикорупційному суді додасть мені додаткових моральних і політичних дивідендів. Адже вирок нового, найпрозорішого в Україні суду суспільством не піддаватиметься сумніву. Тепер вже прийшов час повертати цю гучну «справу» у правове поле», – підсумував Насіров.
Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва приписав Генеральній прокуратурі України (ГПУ) відкрити кримінальну справу проти працівників Національного антикорупційного бюро (НАБУ) через їх тиск на колегію суддів у справі Романа Насірова.
