Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Наука мерам від Кличка, як демонтовувати незаконні споруди (фото)

У Києві нарешті закінчується демонтаж самовстановленого велентенського “ЦАР-МАФу”, розташованого за адресою: вул. Миропільська, 29.
Тож жителі мікрорайону та будинку висловлють свою щиру вдячність Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації, про це повідомляє на своїй сторінці радник міського голови Києва Дмитро Білоцерковець.
Жителі житлового масиву «Північно-Броварський», розташованого за зазначеною адресою, звернулись з проблемою — невідомі особи встановили споруди, схожі на кіоски, впритул до їх будинку. Загальна площа МАФів — понад 500 квадратних метрів.
Попри те, що повноваження міської влади обмежені, враховуючи, що зазначена земельна ділянка з 2005 року знаходиться в приватній власності!!!
По-перше, Департамент містобудування та архітектури КМДА не видавав паспортів прив’язок та не укладав договорів пайової участі на вказані об’єкти.
По-друге, тимчасові споруди розміщені на інженерних комунікаціях на відстані лише 40 см до торцевої стінки. Зокрема, через земельну ділянку та розміщені конструкції пролягає водопровідна мережа діаметром 250 мм, труби дощової каналізації діаметром 300 мм.
По-третє, у безпосередній близькості до об’єктів розміщено магістральну тепломережу діаметром 700 мм КП «Київтеплоенерго».
Однак дозволів на встановлення конструкцій невідомим ніхто з уповноважених органів не надавав. Тож, зазначені об’єкти порушують ряд норм, серед яких: державні будівельні норми, протипожежні відстані, відстані між будинками і спорудами в залежності від вогнестійкості будинків, ЗУ «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів» тощо.

Кількість переглядів: 19,500 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності